Hodiny na zakázku


Nechte si vytvořit jedinečné hodiny z vámi dodané fotografie nebo podle vašeho grafického návrhu. Takovéto originální hodiny jsou výborným dárkem pro vaše blízké či přátele, mohou ozdobit dětský pokoj či kancelář. V případě, že byste si přáli hodiny s vlastním námětem, neváhejte nás kontaktovat.

Hodiny osazujeme kvalitními strojky s tichým chodem, u kterých nemusíte mít obavy, že vás jejich zvuk bude rušit. Strojek je napájený jednou AA baterií, která je součástí dodávky. Hodiny vám dodáme v bílé transportní krabičce.


 Hodiny na zakázku


Jak na toJak to vše probíhá:

Objednání originálních hodin na zakázku je velmi snadné. Z vámi zaslané fotografie a ostatních informací pro vás připravíme zdarma návrh, který vám zašleme k odsouhlasení. Po vašem schválení návrhu vyrobíme hodiny a zašleme je na vaši adresu.

Co budeme potřebovatCo od Vás budeme potřebovat:

  1. Fotografii či obrázek v dobré kvalitě a rozlišení.
  2. vámi zvolený tvar hodin – kulaté nebo čtvercové. Standartní kulaté hodiny mají průměr 25,5cm a čtvercové jsou o rozměru 25,5 cm x 25,5 cm.
Fotografii s informacemi nám zašlete e-mailem na adresu info@dotekfantazie.cz. Pokud máte vlastní představu o podobě hodin, můžete nám zaslat Váš návrh, ručičky a číselníky můžete volit z našeho vzorníku.

Kolik to stojíJak dlouho to trvá a kolik to bude stát:

Hodiny vám zašleme přibližně do týdne od schválení návrhu. Cena vašich hodin je 480 Kč + cena za zvolenou dopravu a platbu. Možnosti dopravy, platby a jejich cenu najdete na stránce Doprava a platba.

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat, nebo nám pošlete email na info@dotekfantazie.cz.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci a přejeme vám mnoho radosti s vašimi krásnými a originálními hodinami.